Urząd Gminy Dąbrowa Chełmińska

DODATEK OSŁONOWY zmiana - zgłoszonie a nie wpisanie do CEEB

Ocena 0/5

W związku ze zmianą

ROZPORZĄDZENIA MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA

z dnia 9 lutego 2022 r. w sprawie wzoru wniosku o wypłatę dodatku osłonowego,

które weszło w życie w dniu 15.02.2022 r.

informujemy, że źródło ciepła ogrzewania gospodarstwa domowego musi być zgłoszonedo centralnej ewidencji emisyjności budynków, a nie jak było dotychczas wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków.

 Dodatek osłonowy: Wniosek o wypłatę dodatku osłonowego

 

 

 

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności