Krajowy trening pierwszej pomocy w Dąbrowie Chełmińskiej
W sobotę 20.06.2026 r. w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej mieliśmy okazję do udziału w Krajowym Treningu Pierwszej Pomocy, który miał miejsce na placu przy Zespole Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej. Dzięki członkom MDP oraz druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie Chełmińskiej mogliśmy nauczyć się: jak przeprowadzić pierwszą pomoc, jak prowadzić resuscytację krążeniowo- oddechową (RKO), jak używać automatycznego defibrylatora AED, jak tamować silne krwotoki i zakładać opaskę uciskową, jak prawidłowo wezwać pomoc.
Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz czynny udział w treningu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!