Urząd Gminy Dąbrowa Chełmińska

Puszka Stacjonarna WOŚP stoi już w Sekretariacie Urzędu Gminy Dąbrowa Chełmińska

Ocena 0/5
Puszka Stacjonarna WOŚP stoi już w Sekretariacie Urzędu Gminy Dąbrowa Chełmińska.
Nie pozostańmy obojętni i wspierajmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku, 30 jubileuszowa „Orkiestra” zabrzmi dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Finał WOŚP odbędzie się 30.01.2022 r.
W naszym urzędzie stanęła puszka WOŚP. Jest to jedno z wielu miejsc w naszej gminie, gdzie trwa zbiórka pieniędzy na ten szczytny cel.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności