Urząd Gminy Dąbrowa Chełmińska

Spotkanie z dyrektorami szkół, przedstawicielami związków zawodowych oraz nauczycielami

Ocena 0/5

W dniu 16.10.2023 r. w siedzibie GOKiS w Dąbrowie Chełmińskiej, odbyło się spotkanie władz Gminy Dąbrowa Chełmińska z dyrektorami szkół, przedstawicielami związków zawodowych oraz nauczycielami.

Spotkanie było okazją, aby podziękować nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkół, za trud oraz poświęcenie włożone w kształtowanie młodych ludzi. 

Wójt Gminy Radosław Ciechacki oraz Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Kaczor, wręczyli podziękowania i kwiaty.

Nagrodę Wójta Gminy Dąbrowa Chełmińska otrzymali następujący nauczyciele: 

1.      Agnieszka Gapińska i Karolina Jelonek nauczyciele Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku;   

2.      Katarzyna Lewandowska, Wioleta Zega, Dorota Kunc i Grażyna Walczak nauczyciele Zespołu Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej;                               

3.      Joanna Magdziarz i Tomasz Pazderski nauczyciele Zespołu Szkół w Czarżu.       

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności