Urząd Gminy Dąbrowa Chełmińska

Szachiści z Dąbrowy Chełmińskiej na turnieju w Łubiance

Ocena 0/5
 
Szachiści z Dąbrowy Chełmińskiej na turnieju w Łubiance - Obrazek 1
Szachiści z Dąbrowy Chełmińskiej na turnieju w Łubiance - Obrazek 2
Szachiści z Dąbrowy Chełmińskiej na turnieju w Łubiance - Obrazek 3
Szachiści z Dąbrowy Chełmińskiej na turnieju w Łubiance - Obrazek 5

 

Aleksandra Gierlicka - uczennica klasy IV B oraz Oliwier Rzemek i Juliusz Wiśniewski  - uczniowie klasy VIII B reprezentowali Szkołę Podstawową w Dąbrowie Chełmińskiej podczas turnieju szachowego w Łubiance. Osiągnięty sukces to owoc pracy koła szachowego, które aktualnie prowadzi Pan Adam Marolewski.

Sobotnie rozgrywki zgromadziły ponad setkę szachistów grających w ramach Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Następne zawody odbędą się 5 listopada br. w Łochowie. Wkrótce ruszają zapisy. Bieżące informacje są umieszczane na stronie internetowej: https://edukacjaprzezszachy.pl/

więcej informacji na stronie: https://zsdabrowach.edupage.org/news/#
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności